Hosting i serwery

snetcloud.com

Wystarczy kilka prostych decyzji aby zostać zauważonym w Internecie. Potrzebujesz domeny, hostingu współdzielonego lub produktów cloud o wyższych parametrach w zależności od przewidywanego ruchu. Wszystkie powyższe składniki znajdziesz w naszej ofercie: szeroki wybór domen, serwery wirtualne cloud dla małych stron oraz serwery dedykowane i VPS cloud dla stron z dużym ruchem użytkowników.

Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług hostingowych oferowanych przez S-NET za pośrednictwem marki snetcloud.com

Snetcloud.com to sprawdzony dostawca usług hostingowych i pewny partner biznesowy. Na rynku istnieje od 2010 roku sukcesywnie rozwijając świadczone usługi.

Całodobowe wsparcie techniczne 24/7

Całodobowe wsparcie techniczne 24/7

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych

Konkurencyjne ceny usług hostingowych

Konkurencyjne ceny usług hostingowych

Automatyczna rejestracja domen i uruchomienie usługi

Automatyczna rejestracja domen i uruchomienie usługi

Jasne warunki współpracy

Jasne warunki współpracy

Wszystkie zasoby są utrzymywane w Polsce

Wszystkie zasoby są utrzymywane w Polsce

Poznaj usługi Snetcloud.com i wybierz interesującą Cię ofertę.

Domeny
Domena to wizytówka każdej strony internetowej. Jest niezbędna do zaprezentowania w sieci swoich produktów i usług. W naszej ofercie znajdziesz domeny:
 • polskie: .pl
 • funkcjonalne: com.pl, net.pl
 • regionalne: .waw.pl itp.
 • globalne: com, net, org, info
 • europejskie: .eu
 • oraz inne typu: .name, .it, .club, itp
Przejdź do oferty
Domeny
Hosting współdzielony
Hosting współdzielony jest idealnym rozwiązaniem dla małych stron internetowych ze średnim ruchem na stronie. Jest to najprostszy i zarazem najtańszy produkt w ofercie snetcloud.com.

Główne cechy hostingu współdzielonego:
 • niska cena
 • opieka administracyjna
 • panel zarządzania usługą
Przejdź do oferty
Hosting współdzielony
Administrowane serwery Cloud VPS
Administrowany serer Cloud skupia w sobie wysokiej jakości serwer Cloud VPS oraz pakiet godzinowy administracji serwerem przypisanego do Ciebie administratora snetcloud.com. Nie musisz się więc martwić o sprawy techniczne związane z administracją serwera.
Główne cechy administrowanego serwera VPS:
 • przydzielony administrator
 • gwarantowane parametry obliczeniowe
 • elastyczność
 • gwarancja niezawodności SLA
Przejdź do oferty
Administrowane serwery vps
Serwery VPS w chmurze
Serwer VPS w chmurze to idealne rozwiązanie dla średnich i rozbudowanych serwisów internetowych. Jedną z głównych różnic miedzy hostingiem współdzielonym a serwerem VPS jest niezależne od innych użytkowników zainstalowane oprogramowanie oraz system operacyjny.
Główne cechy serwera VPS:
 • gwarantowane parametry obliczeniowe
 • elastyczność
 • gwarancja niezawodności SLA
Przejdź do oferty
Serwery VPS
Serwery dedykowane
Serwer dedykowany daje Ci pełną swobodę użytkowania całego serwera. Nie jest ograniczony przez innych użytkowników, więc zyskujesz całą moc serwera dla siebie.
Główne cechy serwera dedykowanego::
 • wydajność
 • niezawodność
 • elastyczność
 • gwarancja niezawodności SLA z opcją poszerzenia
Przejdź do oferty
Serwery dedykowane
Certyfikaty SSL

Certyfikat SSL to narzędzie szyfrujące dane przesyłane elektronicznie pomiędzy serwerem hostingowym a użytkownikiem. Szyfrowanie tego połączenia sprawia, że przesyłane dane są bezpieczne.

Certyfikaty SSL świadczą także o wiarygodności stron internetowych, a użytkownicy którzy łączą się ze stroną mają pewność, że przeglądają właściwą witrynę internetową.
Przejdź do oferty
Certyfikaty SSL

Co wyróżnia usługi S-NET na tle konkurencji?Serwery Dedykowane w polskich centrach danych S-Net.


Serwery dedykowane dają użytkownikowi niezrównaną moc i możliwości dysponowania cyfrowymi zasobami. Są nieodzowne dla każdego biznesu, którego sprawne funkcjonowanie zależy od sprawnego przetwarzania dużych ilości danych i świadczenia usług dla wielu użytkowników jednocześnie.

Dla najbardziej wymagających klientów, S-Net udostępnia dedykowane serwery w naszych polskich Data Center. Dedykowane serwery zapewniają moc, pewność i bezpieczeństwo gwarantowane umową SLA (Service Level Agreement). Dzięki dedykowanemu serwerowi w S-Net mają Państwo pewność, że potrzeby firmy będą zawsze wypełnione.

Co to jest serwer dedykowany


Serwer dedykowany to rodzaj serwera, który obsługuje potrzeby wyłącznie jednego użytkownika, w przeciwieństwie do serwerów współdzielonych, równolegle wykorzystywanych przez wielu usługobiorców i serwerów VPS, które dają użytkownikom dostęp do wydzielonych wirtualnych serwerów, choć fizycznie wszystkie te wirtualne maszyny działają na jednym urządzeniu.

Serwery dedykowane mogą być tworzone na maszynach będących własnością użytkownika, bądź na serwerach należących do Data Center dostawcy usług hostingowych. Hosting dedykowany pozwala klientowi w pełni kontrolować wszystkie aspekty funkcjonowania urządzenia i daje mu największe możliwości. Ma też dostęp do pełnych zasobów stale podpiętej do sieci maszyny, czyli do jej mocy obliczeniowej, pamięci i pojemności jej dysków. Na rynku dostępne są zarówno serwery dedykowane działające pod systemem Linux jak i serwery dedykowane Windows.

Dedykowany serwer pozwala na maksymalne wykorzystanie możliwości maszyny przez użytkownika, umożliwiając dowolne skonfigurowanie urządzenia i wykorzystanie go jako podstawy do świadczenia dowolnych usług, od poczty e-mail czy serwisów WWW, przez obsługę zaawansowanych aplikacji czy baz danych po tworzenie dedykowanych serwerów do multimediów, czy gier.
Serwer dedykowany jest najdroższą, ale i dającą największe możliwości opcją w hostingu danych. Na rynku znajdują się jednak urządzenia w różnych cenach, w tym tanie serwery dedykowane.

Serwer dedykowany - dla kogo?


Dedykowane serwery są najlepszą opcją dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują pełnych zasobów maszyny i chcą samodzielnie zarządzać wszystkimi aspektami jej działania. Najczęściej wykorzystywane są przez firmy i osoby prywatne prowadzące duże witryny WWW, bardzo aktywne sklepy internetowe, tworzące i obsługujące aplikacje i usługi online, czy zarządzające dużą ilością danych wymagających wielkiej pojemności dyskowej. Jest też niemal niezbędny przy prowadzeniu działalności związanej z gamingiem. Serwer dedykowany do gier pozwala na równoległą grę dużej ilości graczy.

Server dedykowany jest doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie wymagana jest jednoczesna obsługa wielu użytkowników i dużej ilości danych. Doskonale sprawdza się w przypadku portali informacyjnych, rozbudowanego e-commerce, a także serwisów umożliwiających streaming plików wideo czy audio. Duże zasoby udostępniane przez dedykowany serwer w połączeniu z możliwością jego rozbudowy pozwalają zabezpieczyć się na wypadek wzrostu zapotrzebowania na moc i pojemność w przyszłości.

Serwer dedykowany - zalety


Najważniejszą zaletą serwerów dedykowanych jest ich moc i nieograniczona swoboda wykorzystywania ich na rozmaite sposoby. Dedykowany serwer może być skonfigurowany dokładnie tak, jak potrzebuje tego użytkownik i wykorzystywane przez niego aplikacje. Ale to nie wszystko. Dedykowane serwery dają też najwyższy stopień bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli fizycznie znajdują się w dobrze przygotowanym Data Center. Serwerownie S-Net znajdują się w największych miastach Polski i zapewniają wszelkie możliwe zabezpieczenia, by dać naszym klientom gwarancję nieograniczonego i nieprzerwanego korzystania z zasobów serwera.

Zaletą serwera dedykowanego jest też fakt, że zasoby jego użytkownika są całkowicie odizolowane od zasobów innych użytkowników. To przekłada się i na bezpieczeństwo danych, i na możliwość wykorzystywania zasobów urządzenia. Dostępne dla użytkownika serwera dedykowanego zasoby nigdy nie są ograniczane przez to, z ilu zasobów korzysta ktoś inny.

Jak wybrać serwer dedykowany?


Użytkownik ma dwie możliwości stworzenia serwera dedykowanego. Jedną z nich jest zakup sprzętu we własnym zakresie i utrzymywanie własnej serwerowni, bądź przechowywanie go w Data Center dostawcy usług w ramach kolokacji. To najbardziej kosztowna opcja, zwłaszcza jeśli wiąże się z koniecznością stworzenia i odpowiedniego wyposażenia własnej serwerowni.
Drugą opcją jest wynajem gotowej maszyny od usługodawcy, co daje użytkownikowi takie same możliwości techniczne, nie zmusza go jednak do utrzymywania własnej infrastruktury ani ponoszenia kosztów związanych z serwisowaniem czy zabezpieczeniem urządzenia.
Wybierając serwer dedykowany, warto dokładnie przyjrzeć się parametrom sprzętu. W ofercie S-Net znajdują się najwyższej jakości urządzenia najlepszych producentów, oparte na najlepszych podzespołach. Oferujemy pełne dopasowanie parametrów serwera do potrzeb użytkownika.
Bez wyjątku, lokalizujemy wszystkie nasze serwery dedykowane w Polsce, co daje gwarancję najwyższego bezpieczeństwa i dostępności danych. Nasi doświadczeni technicy działają 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu i szybko reagują na wszelkie możliwe problemy. Umowa SLA podpisywana z użytkownikiem daje gwarantowaną dostępność usługi co najmniej nawet na poziomie 99,5%.

Dla użytkowników, którzy nie potrzebują pełnej mocy serwera dedykowanego, oferujemy także usługi hostingu VPS oraz serwery współdzielone. W przypadku hostingu VPS użytkownicy dostają do dyspozycji wydzieloną, dedykowaną wyłącznie dla nich wirtualną maszynę wydzieloną z fizycznego serwera i całkowicie oddzieloną od zasobów przydzielonych innym użytkownikom. Daje to bezpieczeństwo i pewność, że zasoby będą dostępne wtedy, kiedy będą potrzebne, przy niższych kosztach. Hosting współdzielony polega na jednoczesnym korzystaniu z serwera przez wielu użytkowników. To opcja najtańsza, ale jednocześnie nie daje gwarancji dostępności zasobów na żądanie, nie jest więc zalecana w przypadku usług wymagających dużej mocy obliczeniowej, pamięci czy przepustowości łącza. Jest najczęściej stosowana w przypadku stosunkowo usług wykorzystywanych przez niewielką liczbę użytkowników i niewymagających przetwarzania dużych ilości danych.

Serwer dedykowany - cena


Aby zapoznać się z naszą pełną ofertą, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy wspólnie z Państwem wybiorą najlepsze techniczne rozwiązania odpowiadające potrzebom firmy. Zapewniamy konkurencyjne ceny, bezpieczeństwo i jasne warunki współpracy, a także całodobowe wsparcie techniczne.

cookies Ten serwis używa plików cookies - zobacz szczegóły. Korzystanie z Serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na używanie cookie. zamknij